Týden hokeje v Novém Jičíně!

Dne 23.11.2022 budou mít všechny děti bez rozdílu dovedností bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké je to být hokejistou. HK Nový Jičín ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu v Novém Jičíně akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.
Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro jeho fyzický a osobnostní rozvoj.
Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice ( postačí lyžařská helma a rukavice ). Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na číslo: 608 705 029 s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.
Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná podesáté po celé České republice a celkově už pojedenácté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem 37 000 dětí.

Related posts