KUDY K NÁM

Kde zaparkovat?

Pro návštěvníky zimního stadionu, kteří přijíždějí automobilem, jsou určena k odstavení vozidel dvě parkoviště o celkem 150 stáních včetně 3 vyhrazených stání pro zdravotně handikepované návštěvníky v areálu stadionu. Větší (horní) parkoviště je situováno u vchodu do bývalé restaurace Rusty’s, druhé menší (dolní) parkoviště je situováno u hlavního vstupu do stadionu.

Parkování je pro návštěvníky zimního stadionu zdarma.

 

Jak se k nám dostanete?

Zimní stadion města Nového Jičína se nachází v západní části města v areálu městských sportovišť u ulice Purkyňova.

Zvětšit mapu

Autem:

Vyznačená trasa (červeně) příjezdu od Hranic na Moravě : ze směru Hranice na Moravě: po silnici I/48, sjedete na exitu Starý Jičín, pak odbočíte doprava, pokračujete po hlavní silnici po ulici Císařská až dojedete do Nového Jičína, zde na první křižovatce u Kauflandu (který je po levé straně), se dáte doleva a pokračujete po ulici B. Martinů, kde po 500 m zabočíte doprava a pokračujete k parkovišti před Zimním stadionem.

Vyznačená trasa (žlutě) příjezdu od Valašského Meziříčí: ze směru Valašské Meziříčí: po silnici I/57 přijedete ke 2. kruhovému objezdu, kde odbočíte na 3. výjezdu z kruhového objezdu, pokračujete po hlavní silnici po ulici K Nemocnici až dojedete ke křižovatce s ulicí Bohuslava Martinů, zde se dáte doprava a pokračujete po ulici B. Martinů, kde po 500 m zabočíte doprava a pokračujete k parkovišti před Zimním stadionem.

Vyznačená trasa (zeleně) příjezdu od Opavy: ze směru Opava: po silnici I/57 přijedete ke 2. kruhovému objezdu, kde odbočíte na 1. výjezdu z kruhového objezdu, pokračujete po hlavní silnici po ulici Palackého až dojedete ke kruhovému objezdu s ulicí Bohuslava Martinů, zde odbočíte na 3. výjezdu a pokračujete po ulici B. Martinů, kde po 500 m zabočíte doleva a pokračujete k parkovišti před Zimním stadionem.

Vyznačená trasa (modře) příjezdu od Ostravy: ze směru Ostrava: po silnici I/47 přijedete ke sjezdu na Nový Jičín (hned za benzinovou stanicí LUKOIL), pokračujete po hlavní silnici po ulici Suvorovova směrem do centra až dojedete ke kruhovému objezdu, zde odbočíte na 3. výjezdu a pokračujete k dalšímu kruhovému objezdu, na kterém odbočíte na 1. výjezdu, pokračujete po hlavní silnici po ulici Palackého až dojedete ke kruhovému objezdu s ulicí Bohuslava Martinů, zde odbočíte na 3. výjezdu a pokračujete po ulici B. Martinů, kde po 500 m zabočíte doleva a pokračujete k parkovišti před Zimním stadionem.

Vlakem:

Vlakem dorazíte do stanice Nový Jičín-město. Odtud pěšky přes autobusové nádraží směrem na náměstí. Přejdete náměstí směrem k radnici, zde pod podloubím projdete do ulice Lidická a pokračujete rovně po ulici Divadelní až na její konec, kde již uvidítě městská sportoviště – fotbalový stadion, halu ABC a zimní stadion.

Autobusem:

Autobusem dorazíte do na autobusové nádraží v Novém Jičíně. Odtud se dáte pěšky směrem na náměstí. Přejdete náměstí směrem k radnici, zde pod podloubím projdete do ulice Lidická a pokračujete rovně po ulici Divadelní až na její konec, kde již uvidítě městská sportoviště – fotbalový stadion, halu ABC a zimní stadion.