Hokejové soustředění HK ďáblíci Nový Jičín

Hokejový klub Nový Jičín vyrazil na soustředění.

Jako již tradičně klub uspořádal soustředění na Bílé. Tato závěrečná akce ukončila OFF ICE přípravu, naši mladí jsou tedy připraveni na sezónu 24/25. Soustředění se zúčastnilo 48 ďáblíků. Vše začalo příjezdem 23.6.2024, protože na soustředění jezdí každý rok nová krev, po příjezdu se vyšlo na poznávací procházku po okolí areálu VSC Bílá. Tato klubová akce byla určená pro hráče ročníku 2011 až 2016. Pro hráče 6.třídy rutina, pro kluky 2016 něco nového.

Od pondělí 24.6. se šlo již do tréninku. Vše začalo rozcvičkou, snídaní a ranní hygienou. Účastníky Bílá 24 rozdělil trenér Šimíček do dvou skupin. Skupina 1. byla složená z ročníků 2013 a 2014 a trénovala pod dohledem trenérského dua Šimíček – Klazar, skupina 2. byla pro ročník 2015 a 2016, tuto skupinu vedl p.Tomáš Havlík, za asistence p.Šimečky a Segeti.

Za hokejový klub Nový Jičín byl na Bílou vyslán trenérský tým: Šimíček Michal, Klazar Jiří, Havlík Tomáš, Šimečka Patrik, vedoucí družstva 2015 Segeťa Jiří, tento trenérský tým vedla kondiční trenérka Jana Křižanová.

Jana připravila i tréninky pro mládežníky z HKNJ.

Ve středu dopoledne 26.6. se na soustředění odehrál i fotbalový turnaj, odpoledne přišly na řadu olympijské hry. Při tvrdých bojích došlo i na pár drobných zranění, zraněné přijel podpořit i náš zraněný kolega p.Pala. Při pohledu na tuto skupinku bylo jasné, že si nikdo nic nedaroval zadarmo.

Čtvrteční den se nesel ve znamení úklidu a balení. Po obědě došlo k vyhlášení fotbalového turnaje a olympiády. Ve 14:00 dorazil do VSC odvoz, nástup a odjezd. Někteří domu chtějí, jiní zase ne!

Jedna věc je jistá, příští rok se pro HKNJ nové místo chystá.

Foto ze soustředění je níže.

Related posts