Náborová akce pojď hrát hokej 2024

Nový Jičín – ve středu 17. 1. 2024 proběhla náborová akce Českého hokeje Pojď hrát hokej, kterého se za posledních 5 let zúčastnilo rekordní počet chlapců i dívek.

Pojď hrát hokej, nejvýznamnější akce Českého hokeje, se v Novém Jičíně již tradičně uskutečnila ve středu 17.1. 2024. Akce podporuje nábor mladých hokejistů v klubech, převážně těch menších. Na zimní stadion dorazilo 37 nových dětí, které dostaly balíčky, ve kterých byl dres s logem klubu a jmény reprezentantů, láhev na vodu, náramek, nálepku a papírovou přilbu. Děti si spolu s rodiči poslechly prezentaci, vychutnaly atmosféru hokejové šatny, trénink na ledě a mohly vidět utkání mladých Ďáblíků.

V půl třetí se začali scházet první „malí“ hokejisté a hokejistky s rodiči, kteří se už nedočkavě těšili na led. Před zahájením prezentace rodiče vyplnili on-line zápis dítěte, poté dostaly uvítací baličky. Prezentace měla hokejový nádech, ve které jsme popisovali chod klubu, prezentaci přípravky a ukázka dětské výstroje, které u nás dítě obdrží zdarma. V samotném začátku děti při vstupu na led přivítal maskot klubu – malý Ďáblík. Po celou dobu náboru probíhal na ledě ukázkový trénink na jedné třetině hřiště našich malých Ďáblíků. Děti měli připravené různé aktivity, například slalomy, překážky, střílení na branku.

Akce Pojď hrát hokej byla ukončena závěrečnou fotkou a rozloučením. Z pozice organizátorů se Pojď hrát hokej na zimním stadionu v Novém Jičíně vydařil a těšíme se na další rok.

Foto z PHH24  https://www.hknj.cz/fotogalerie.asp#

Related posts