Akce pojď hrát hokej měla úspěch

 
Pojď hrát hokej v Novém Jičíně 19.9.2018 se uskutečnila v Novém Jičíně akce Českého svazu ledního hokeje, které se zúčastnily děti, budoucí reprezentanti České republiky v ledním hokeji. Akce to byla velmi povedená, děti dostaly mimo jiné již nyní reprezentační dresy a různé upomínkové předměty, mohly si zatrénovat s borci, kteří už se něco naučili. Některé měly respekt, jiné si zase pořádně zařádily, prostě pohodová akce pro děti i pro rodiče. Věříme, že mnohé z nich, které včera okusily atmosféru VIP osobností před spoustou fotoaparátů, budeme i nadále vídat na novojičínském stadiónu při trénincích, turnajích i soutěžních utkáních. My se na to rozhodně těšíme!

Ve tři hodiny nám začali chodit první „malí“ hokejisté a hokejistky s rodiči, kteří se už nedočkavě těšili na led. Před zahájením prezentace rodiče vyplnili zápis dítěte, poté dostali malé dárečky jaké byli například placka, omalovánky, samolepky, hráčské kartičky, krekry, letáčky do přípravky a hlavně dres, který si hned děti podepsaly a oblékly. Po zápisu se všechny děti a rodiče přesunuli do klubovny na hokejovou prezentaci, ve které jsme popisovali chod klubu, prezentaci přípravky a ukázka dětské výstroje, které u nás dítě obdrží zdarma.

Poté se rodiče s dětmi přesunuli do vyhrazených šaten, kde si obuli brusle, oblékli dres a nasadili helmu. Děti netrpělivě čekali až jim trenéři povolí jít na led, někteří stáli poprvé na bruslích, ale někteří to zvládli statečně sami. Po celou dobu na ledě probíhal ukázkový trénink na jedné třetině hřiště našich malých Ďáblíků.

Děti měli připravené různé aktivity například slalomy, překážky, střílení na branku a samozřejmě na ledě nesměli chybět ani maskoti Novojičínský Ďábel a maskot ŤUK s pojď hrát hokej.

Akce pojď hrát hokej byla ukončena závěrečnou fotkou a rozloučením. Akce s počtem 20 zúčastněných dětí měla veliký úspěch, někteří rodiče hned po skončení akce zapsali své dítě do našeho klubu nebo do školiček bruslení.

Fotogalerie ZDE

Related posts