NÁBOR HOKEJ

 

Srdečně zveme Vašeho syna i dceru na hokejový trénink v klubu HK Nový Jičín. Přiveďte své děti mezi nové kamarády a dopřejte jim trávení volného času ve sportovním duchu. Pohyb už pro děti není každodenní samozřejmostí, je třeba ho aktivně vyhledávat. 

Všeobecný názor, že lední hokej je pro rodiče příliš drahá záležitost, není na místě. Všichni hráči v našem klubu mají možnost zapůjčit si bezplatně základní výstroj. První tři měsíce na ledě žádný hráč neplatí členské příspěvky. 

 

 

 

 

Pokud zjistíte v průběhu sezóny, že vaše dítě nemá tento sport rádo, můžete ho klidně odhlásit a nemusíte si vyčítat, že jste investovali peníze zbytečně. Nikdy není pozdě začít, ale nejlepší věk je od 5 do 12-ti let, protože tehdy se dítě nejvíce rozvíjí a naučí se snadněji nové věci.

Co vás to bude stát:

Členské příspěvky – první tři měsíce na ledě zadarmo (pokud dítě hokej nebude bavit, kdykoliv může skončit)
Základní výstroj a výzbroj (brusle, helma, rukavice) – zapůjčení zdarma
Kvalifikovaný přístup trenérů – zadarmo
Jediné, co musíte investovat vy, je čas a cca 600 Kč do hokejové hole (na první tréninky není nutná).

Tak neváhej a přijď. Za zkoušku nic nedáš a přitom se naučíš hrát nejrychlejší kolektivní hru na světě.

O mládež se stará tým kvalifikovaných a zkušených trenérů, kteří vychovali hráče NHL Rostislava Kleslu, reprezentanty Davida Květoně a Jaroslava Bartoně,  Michal Kovařčík a Jan Zahradníček a vychovali jsme i další hráče, kteří působí v extraligových a prvoligových klubech. Tréninkový program zaručuje dětem všestrannou sportovní přípravu a z počátku je vedena hrou.

 

Kontakt:

Petr Macháček
hlavní trenér mládeže 

kontakt: 605 443 163
 
Michal Šimíček
trenér mládeže
kontakt: 734 826 438