RESTAURACE

 

Restaurace Nahoře na vrchní straně zimního stadionu Vás srdečně vítá v nově zrekonstruovaných prostorech. Přijďte si vychutnat příjemné posezení v moderním nekuřáckém interiéru.

Pro vaše pohodlí jsou k dispozici tři plazmové televize, které vám přinášejí aktuální sportovní události. Přesuňte svůj zrak na krásné výhledy přímo na ledovou plochu skrz naše prostorná okna. Díky nim můžete sledovat veškeré dění na stadionu z pohodlí naší restaurace a být svědkem každého sportovního okamžiku. Pro děti je připravený dětský koutek a venku pískoviště.

Na naší venkovní terase si můžete užívat svých oblíbených pokrmů a nápojů na čerstvém vzduchu. Venkovní posezení je vybaveno také plazmovou televizí, abyste nezmeškali žádný důležitý okamžik.

Ochutnejte naše vynikající točená piva a dejte se do varu s občasnými speciálními pivy od vybraných sládků. Jsme hrdí na široký výběr pivních lahůdek, výběr dobrot z grilu , které tak  doplňují naše pestré menu restaurace.

Je pravda, že žijeme sportem. Nicméně za dobu našeho provozu jsme si vytvořili nemalou klientelu pro pořádání rodinných či firemních oslav. Budete- li chtít uspořádat svatební hostinu, oslavu narozenin či jinou společenskou událost jste na správné adrese. Rádi pro Vás také vytvoříme zázemí pro Vaši firemní poradu, školení, coffee break.

Vaše motorové miláčky můžete bez obav odstavit na našem vrchním parkovišti před restaurací, které je 24 hodin denně monitorováno kamerovým systémem se záznamem. 

Otevírací doba Restaurace Nahoře se přizpůsobuje akcím na stadionu, soukromým událostem a atraktivním sportovním přenosům. Přijďte nás navštívit každý den od.

pondělí

11–22

úterý

11–22

středa

11–22

čtvrtek

11–22

pátek

11:00–0:30

sobota

7:30–0:30

neděle

7:30–22

Těšíme se na setkání s Vámi a na to, abychom Vám poskytli nezapomenutelný gastronomický i sportovní zážitek. S pozdravem od personálu Restaurace Nahoře.