RESTAURACE

Logo_Hospoda_na_zimaku_modre_male

 

Hospoda na Zimáku Vás zve k příjemnému posezení, které Vám zajistí příjemně vybavený nekuřácký interiér. U nás se můžete těšit nejen na kvalitní a dobře vychlazené pivo, ale také Vám rádi nabídneme naše dobroty z grilu. Podívejte se ZDE.

Aktuálně: Zavírací doba se přizpůsobí akcím konaných na stadiónu, soukromým akcím nebo v případě zájmu atraktivním sportovním přenosům. Standardně Vás personál naší hospůdky přivítá každý den od 14:00 – 22:00. 

Nebojte se nás navštívit s Vašimi dětmi. I pro ně máme připravenou trampolínu, dětské hřiště a výbornou kuličkovou zmrzlinu. 

Jsme hlavně sportovní hospůdka. V naších prostorách naleznete tři velkoplošné obrazovky, na kterých po dobu Vaši návštěvy můžete sledovat aktuální sportovní přenosy. Rovněž dobře se budete cítit na naší zastřešené terase. 

Je pravda, že žijeme sportem. Nicméně za dobu našeho provozu jsme si vytvořili nemalou klientelu pro pořádání rodinných či firemních oslav. Budete- li chtít uspořádat svatební hostinu, oslavu narozenin či jinou společenskou událost jste na správné adrese. Rádi pro Vás také vytvoříme zázemí pro Vaši firemní poradu, školení, coffee break.

Vaše motorové miláčky můžete bez obav odstavit na našich dvou parkovištích, které jsou 24 hodin denně monitorovány kamerovým systémem se záznamem. 

Na Vaši návštěvu se těší personál Hospody na zimáku.  

Do našeho týmu přijmeme kuchaře. Informace osobně na provozovně nebo na tel.: 734 642 118.